Resenlian’s Labyrinth

File:Resenlian's Labyrinth Tab.png

Mnoho z vás asi považuje Labyrint za zbytečný, dlouhý, nudný a bůh ví co ještě. Na jeho délce se asi shodneme všichni, je to úmorné, ale já jej považuji za příjemné zpestření po několika měsících nudného života ve Vindictu.

Lokace: Colhen (tabule se speciálními lokacemi jako je rybaření nebo PVP)
Minimální level: 23 (na tomto levelu nedoporučuji jít pokud zbytek party není opravdu silný)
Doporučený level: 40 (to už zní lépe)
Omezení: 3x za den

Podmínka: úkol Resenlian’s Labyrinth
1. Promluvte si s Marrecem.
2. Promluvte si s Cearou.
3. V labyrintu získejte titul za zabití prvního doppelgangera (I Never Liked ___).
4. Promluvte si s Marrecem.

Další úkoly týkající se lokace:

Tituly: http://vindictusinn.webs.com/resenlians_labyrinth.htm

00Bqh-206742cf-03d3-4f5c-a6a1-1a8b2efa7265

Labyrint má 41 pater rozdělených do 11 „levelů“.

Najdete v něm různá monstra z lokací Perilous Ruins, Hoarfrost Hollow, Ainle, Prairie Entrance, Ruins of Sanctity, Hoarfrost Depths a Hilder Forest Ruins. Kromě nich tu a tam narazíte i na doppelgangery (dvojníky). Jsou to kopie prvních 4 postav ve hře (Evie, Fiona, Karok, Lann) a umějí být nepříjemní. Detailní informace o nich (staty, skilly, oblečení, …) můžete najít zde.

Odejít z labyrintu můžete kdykoli. AP a expy získáte podle toho, jak daleko se dostanete.

V každé místnosti jsou dvoje dveře – jedny jsou označeny zelenou lebkou, druhé červenou. Zelené dveře označují lehčí úkol, červené představují větší výzvu.

Quickslot věci se automaticky obnoví po dosažení 17. a poté 31. patra.

V labyrintu narazíte na různé typy místností:

  • Annihilation (vyhlazení): V této místnosti narazíte na 3 vlny nepřátel, přičemž první dvě doprovází jeden boss, v poslední narazíte na dva. Musíte porazit všechny, abyste se dostali dál.

  • Golden Ball (zlatý míč): Dle mého názoru velmi zábavná místnost :) Jedná se vlastně o fotbal. V místnosti můžete najít několik míčů a mezi nimi i velkého bosse. Toho nelze porazit jiným způsobem než míči. Ale jak jsem řekla, je to fotbal, a proto do míčů můžete pouze kopat. Kopat můžete i různými skilly, například u Evie je nejlepší možností Focus.

  • Shoot (střelba): Celá parta dostane určité množství Spearů. Hráči se mohou pohybovat pouze v chodbičce před místností, v místnosti jsou pak pohyblivé sloupy (naštěstí jezdí jen nahoru a dolu :D) různých velikostí a na nich monstra. Po jediném zásahu spearem jsou mrtví. Parta musí zabít všechna monstra, aby bylo možné pokračovat. Pokud partě dojdou speary, skončí celý labyrint. Nicméně, s příchodem Kaie se tento úkol poněkud zlehčil (dokud je to nenapadne a neupraví to) – skill SP: Bending Shot nebo longbow skill pearcing shot stačí na splnění celého úkolu.

  • Goddess Statue (socha bohyně): Uprostřed místnosti se nachází socha bohyně (staty zde) a vy ji musíte chránit. Opět na vás čekají tři vlny monster, stejně jako u Vyhlazení doprovázeny bossy, přičemž poslední je má 2. Nemůžete jít dál, dokud všechna monstra nejsou mrtvá. Ve chvíli, kdy je socha zničena, labyrint končí.

  • Devil Statue (socha ďábla… nebo spíš Kerbera): Další socha (staty zde) uprostřed místnosti, nicméně tuhle musíte zničit vy. Ochraňují ji monstra a dva bossové, kteří jsou nahrazeni ve chvíli kdy je zabijete. Jediným způsobem jak dokončit místnost je zničit sochu. Tato místnost není vždy bez chybičky – občas můžete odejít do dalšího patra i když socha není zničena. Občas než se jí vůbec dotknete.

  • Long-Range Battle (boj na dlouhou vzdálenost): Místnost je rozdělena na dvě poloviny. Jedna je pro vás, druhá pro vaše nepřátele. V chodbičce na vás čekají speary a bomby, které můžete dobíjet a následně používat jak se vám zlíbí. Vaším úkolem je zlikvidovat monstra na druhé straně. Opět se hodí Kai, který stejně jako předtím může v klidu používat své skilly. Tu a tam se to může podařit i Evie, ale nespoléhala bych na to. Jenže! Aby to nebylo tak jednoduché, na vaší straně místnosti se objevují otravná monstra, která jsou schopna rozpoznat, kdy zrovna míříte :< Nebo možná ne, ale vždycky jsou tak, kde je nechcete.

  • Raid Boss: V místnosti se nenachází nic než… jeden velký naštvaný boss. Dokud ho nezabijete, nedostanete se dál.

  •  (dvojníci): Podle mě asi nejhorší místnost ze všech. Nachází se na konci každého levelu. V ní najdete 4 dvojníky – Fionu, Lanna, Karoka a Evie. Můžete z nich získat Shadow Fragmenty pro Brynna, nějaké ty blbůstky jako jsou bomby… Nic moc. Od třetí skupiny dvojníků navíc, jako by toho nebylo málo, získají Gauntlet Mode předpony.

Odměny: Kromě již zmíněných titulů a Shadow Fragmentů, máte možnost získat část jednoho ze dvou setů, které jinde neseženete (nepočítáme-li obchod).

Midnight Wedding Set

Lorica Plated Set