Hledají se redaktoři!

Již před nějakou dobou jsem zjistila, že sama na tuhle stránku nestačím. Jsou dny, kdy není v mých silách všechny novinky rychle přeložit a zveřejnit. Proto jsem se rozhodla nabrat dobrovolníky, kteří chtějí na stránce pomoci.

Samozřejmě mám nějaké požadavky

  • Znalost angličtiny, popřípadě schopnost využívat spolehlivé slovníky – Ideální by byla angličtina minimálně na úrovni B2. Slovní zásoba v oblasti fantasy MMORPG se hodí, ale není nutností, pokud osoba umí využívat slovníky. Schopnost využívat slovníky je vyžadována pouze v případě, že osoba skvěle ovládá angličtinu a zná i idiomy (které se v textech objevují, to mi věřte). Nejsem zastáncem doslovného překladu, takže ideální by byla schopnost zachování smyslu a obsahu textu za použití odpovídajících výrazů, které jazyku, do kterého je text překládán, odpovídají.
  • Schopnost psát česky/slovensky s minimem chyb – Samozřejmě je možné psát ve Wordu, ale ani on neodhalí všechno. Po osobě chci, aby dokázala napsat text, který bude jak gramaticky (prosím, ani má čeština není perfektní, jsem si vědoma svých nedostatků pokud jde o čárky především ve větách vedlejších – neznalost výjimek a speciálních situací je odpustitelná), tak stylisticky správně. Chci, aby věty dávaly smysl a vyžadují rozšířenější slovní zásobu (kvůli minimu opakovaných slov a lepším překladům).
  • Alespoň minimální znalost HTML – Občas se použití kódů při vytváření příspěvku člověk nevyhne. Tohle se dá naučit a ráda s tím pomůžu.
  • Čas – Pokud se chcete přidat, musíte mít čas pravidelně kontrolovat nové příspěvky a přidávat je na web. Nevyžaduji 24/7, to opravdu ne.
  • Zájem – Nerada bych, aby se mezi redaktory objevil někdo, kdo hru nemá rád a koho to vůbec nezajímá. Autor vkládá své nadšení do svých článků. Čím horší bude jeho vztah ke hře, tím horší budou články.

Pokud si myslíte, že na to máte a víte, že to chcete dělat, napište na email webu vindictusczsk@gmail.com (obsah emailu bude hodnocen, tak mi napište něco hezkého ;)).

Jeden komentář u článku “Hledají se redaktoři!

  1. Bohužel já splňuji minimum požadavků :D …. ale doufám, že se někdo najde. Přeju hodně štěstí ;) :) 

Komentáře jsou uzamčeny.