Veselé Vánoce a šťastný nový rok

Zdravím!

Ráda bych vám všem popřála veselé Vánoce a šťastný Nový rok. Mám několik věcí na srdci, o které se s vámi chci podělit.

Nejprve bych vám ráda poděkovala za opravdu úžasný rok. Každý váš komentář, každá vaše reakce mi pomáhala tuto stránku dál tvořit a vyvíjet. Posouvalo mě to vpřed a nutilo nepřestat. Jen díky vám se tato stránka dostala tak daleko. Děkuji.

Dále bych ráda poděkovala skvělým lidem, se kterými hraji Vindictus. Kdybych měla jmenovat konkrétně, byli bychom tu dlouho.  I přes to tu je pár výjimečných osob. V prvé řadě moje největší podpora a láska, Hatory. Dále skvělý zakladatel guildy The_Legendary, Slereth, a další leaderové, Slasher a Iresviel. Tyto osoby vám ze hry udělají opravdový zážitek :)

2013_12_24_0005

No a nesmím zapomenout ani na náš drahý Nexon, který odvádí skvělou práci. Je mi líto, když všichni svádí veškeré chyby právě na ně, protože velká část chyb ani nepochází od nich, ale již od developerů. Oni se opravdu snaží a já je za to obdivuji. Dělají skvělou práci.

V třetím bodě bych se chtěla omluvit. Možná jste si mohli všimnout, je jsou období, kdy na web nic nepřibylo. Bohužel údržba a rozšiřování tohoto webu není moje jediná starost a mám i relativně normální život. Také bych se chtěla omluvit za veškeré chyby, nedokonalosti a nedostatky, které tato stránka má. O mnoha z nich vím.

A nakonec přichází předsevzetí do dalšího roku. I když to začíná být časové nelehké, budu dál web rozvíjet. Mám v plánu spoustu věcí, ovšem všechny vyžadují spoustu času. Ráda bych s nimi alespoň trochu pokročila. Počínaje například totální přestavbou webu, abych již nebyla závislá na ostatních skvělých lidech, kteří vytvářejí rozšíření, díky kterým vám toho mohu nabídnout tolik. Přináší to problémy a často se stává, že opravením jedné části webu se pokazí jiná (no nepřipomíná vám to něco?). Již v minulosti jsem vytvořila několik návrhů jak web zlepšit a chci se k nim vrátit a některé z nich realizovat.

Doufám, že rok 2014 bude neméně úspěšný a že vás nezklamu :)

Vaše,
Trish