[POZOR] Trojan

Nexon by rád své hráče upozornil a varoval ohledně rostoucích problémů, na které Bezpečnostní Tým narazil.
Během několika minulých týdnů bylo nahlášeno, že čím dál více počítačů hráčů Vindictu bylo nakaženo velmi nebezpečným softwarem. V tomto případě se jedná a jednu z mnoha kopií a variant dobře známého Trojského virusu zvaného ZBOT (desktoplayer.exe).
Tento software využívá metod podobných hackovacím prostředkům, které jsou používány pro nabourání se do počítačů a nakažení souborů.

Je doporučeno:
1. Nechte co nejdříve proskenovat počítač vaším antivirem
2. Postupujte podle instrukcí antiviru, pro odstranění nebezpečného softwaru
3. Po splnění kroků výše, změňte své Nexon Europe heslo (pro více informací, navštivte tento odkaz)

V případě infekce je nutné software odstranit OKAMŽITĚ. Pokud nemáte nainstalovaný antivirus, měli byste si jeden nainstalovat hned jak to bude možné a nikdy ho nevypínat.

Pokud ještě nevlastníte jeden z placených antivirů, můžete také najít jejich bezplatné alternativy (vyjmenované níže v náhodném pořadí):

Prosím, buďte na pozoru! Jakékoli ilegální akce způsobené takovýmto softwarem z vašeho počítače mohou způsobit, že budete označeni jako hackeři, což vede k varování nebo zablokování vašeho účtu.
Momentálně není zdroj softwaru znám, ale nejspíše jsou infekce způsobeny cheaty, nakaženými stránkami, nakaženými soubory staženými z internetu, atd. Další technické informace o softwaru mohou být nalezeny zde.

Nezapomeňte, že Nexon Europe nenese odpovědnost za žádný z programů, který není oficiálně distribuován Nexon Europe.