Update 1.55

Znovuzrozený Blood Lord

Tvůrci se rozhodli zapracovat více na konceptu krve. Také se snažili udělat nějaké ty změny v pohybech oproti předchozímu Blood Lordovi.
Dřívější Fire Field (ohnivé pole) a Fire Breath (ohnivý dech) byly přejmenovány na Blood Field (krvavé pole) a Blood Breath (krvavý dech) a jejich animace byly také upraveny. Dancing Pattern (útoky na dálku) a Hell Low (vrtákový útok) byly přidány. Útok s jedním zásahem ve vzduchu byl změněn na fyzický útok se sedmi zásahy.

Další přidané skilly jsou například Bloody Swamp (krvavá bažina) a Life Drain (vysávání života).

Během Blood Lordova útoku Bloody Swamp je doporučené vyšplhat na pilíře, než tekutina změní barvu na krvavou nebo budete zpomaleni. Toto je chvilka, kdy si můžete oddechnout; napít se lektvarů, otřást se a připravit se na další kolo.

Life Drain je skill, který Blood Lordovi umožňuje vysávat z hráčů život a samozřejmě nechybí ani hezké efekty. Když Blood Lord úspěšně vysaje život z hráče, doplní se mu život. Hráči tak budou muset spolupracovat, aby mu v tom zabránili.

Další změny

  • XE skilly (všech postav) mají nyní cooldown 3 sekundy. Je to z důvodu snížení spamování při kombinaci XE a Succubus Fang artefaktu
  • 30 denní a 7 denní zbroj Lynn a Arishy nyní lze obarvit
  • Dragonskin Permanent Inner Armor Coupon (z předchozího eventu) může nyní použít i Arisha
  • Opravena chyba s Clodagh’s Dye Ampoule. Kompenzace bude rozeslána.
  • Kaiův Traveler Cut účes byl přejmenován na Long Dandy Cut
  • Excavator Gianoo nyní může dropnout Masterpiece Gem Box
  • Masterpiece Gem Box a všechny Gem Boxy Niflheim bossů se nyní dají naskládat na sebe a na jednom políčku v inventáři jich může být až 100

Eventy

Naleznete v kalendáři.

NX

Změny v NX obchodě najdete [zde].