Crescent Moon Island a Ship Graveyard

Mapy, seznam bossů i s jejich lokacemi, speciální úkoly a nějaké ty tipy a triky.

Blackwing: D
Carpenter Drone: G
DeathChief Kielu: H (Zaka a Kaula musí být mrtví)
EarthShaker Zaka: F
Hive Queen: E
Lakiora: I (pouze při Raid)
Legtrap Kaula: D

Barnacle Bill Simmons: F
King Stoneshell: C
Kraken: I (pouze při Raid)
Longboot Matty: G
Mad Willy Flint: H (Matty a Bill musí být mrtví)
Muckrot Monark: G (Kamina a Mare musí být mrtví)
Sea Hag Kamina: D
Slithering Mare: E

Trial of Macha

Náhodně se během boje objevuje zkouška, zvaná Trial of Macha, která má 3 typy: Fugitive, Annihilation a Match the Colors. Za první tři splněné zkoušky dostanete Relic. Na každou zkoušku máte 1 minutu.
Fugitive (uprchlík): Jeden nebo dva moby jsou označeny jako uprchlíci. Nebudou útočit, ale jakmile se k nim přiblížíte, budou utíkat. Vaším úkolem je zabít je.
Annihilation (vyhlazení): Několik nepřátel je označeno a vaším úkolem je zabít je v časovém limitu.
Match the Colors (sladit barvy): Několik nepřátel je označeno barvami. Mohou být červení, modří nebo zelení. Po zásahu se jejich barva změní a, jak již napovídá název, vaším úkolem je dosáhnout toho, aby všichni měli stejnou barvu.

Relic

Relikvie jsou speciální věci, které se objeví na zemi po dokončení prvních tří Trial of Macha. Každá relikvie poskytuje jiný buff, když se jí zmocníte. V dungu je jedna sekce, kde se nachází Altar to Macha, kam musíte relikvii donést, aby jste dostali jiný, silnější buff. Relikvie, která spadne mimo mapu se během maximálně jedné minuty teleportuje hráči k nohám. Pokud relikvii držíte, můžete s ní bojovat jako by jste drželi jakoukoli jinou věc.
POZOR! V současné době se ve hře vyskytuje takový malý nepříjemný bug, který může způsobit, že i když relikvii držíte v ruce, po přechodu do další sekce ji už nemáte. Musíte se pro ni vrátit. Pokud tam nebude, tak prostě jděte dál, ona se někde ukáže :D

Treasure Chest

Truhly s pokladem jsou truhly, které po otevření obsahují evil core, nicméně může se také stát, že truhlu otevřete a vyskočí na vás nepřítel. Treasure mapy, které k hledání pokladu potřebujete, můžete najít po zabití jakéhokoli monstra jako evil core. Jakmile získáte mapu, na mapě lokace (zmáčkněte písmenko H) se ukáže, kde poklad je. V truhlách můžete najít i některé vzácné věci. Pokud se vám povede najít všechny truhly (7 v CMI, 8 v SG), v té poslední bude další Treasure Map, nicméně povede vás ke speciální Treasure Chest. Po jejím otevření se objeví boss s gauntlet prefix, který po zabití dropne evil core.
POZOR! Našla jsem poznámku, že pokud odevzdáte třetí relikvii předtím, než najdete předposlední truhlu, poslední se nemusí objevit. Nevím, zda je to pravda, protože se mi to zatím nestalo.

A na závěr

  • Pokud opustíte sekci, kde máte evil core, po vašem návratu do ní tam stále bude.
  • Pro přechod do další sekce nemusíte zabít všechny moby, i pokud se již objevili. V případě, že si vás nevšimli, můžete v klidu a míru odejít.