[KR] Paradise of Oblivion Interview

Ukázka, která byla ukázána dříve (zde), byla k prologu, který bude vydán 13. 11. (v Korei) a samotná epizoda bude vydána v prosinci (december). Třetí série by se dala rozdělit na kapitoly, které budou mít každá 4 epizody a každá epizoda bude obsahovat jeden raid, příběhové bitvy a normální bitvy. Tvůrci se budou snažit publikovat epizodu každé 3 měsíce.

Paradise of Oblivion (ráj zapomnění) je kapitola 1, která bude navazovat na příběh první série. Maximální level bude 90 a budou změny jak na věcech, tak v systému skillů.

Prolog k této kapitole má být jakési představení první epizody a také přinese úpravy Lanna. Úpravy postav jsou naplánovány až do dubna (apríl).

Téma kapitoly 1 bude cestování a výpravy. Výpravy budou podobné, jako když vyrážíte lodí z doků, nicméně se nevydáte na moře, ale suchou cestou. To samozřejmě přinese nějaké ty změny v docích jak v Colhenu, tak v Rocheste.

Mapy by měly navazovat podobně jako v první sérii, to znamená, že se hráči nebudou vracet, ale půjdou dál a dál. Navíc se tvůrci snažili udělat lepší propojení mezi mapami, takže jestliže má být jedna mapa les a další má být jezero, už na konci lesa bude možné jezero vidět.

i0285856567

Mapy budou obsahovat 5 částí a budou rychlejší než v druhé sérii. Čas ještě není finální, vzhledem k tomu, že se na mapách stále ještě pracuje, ale každá bitva bude trvat zhruba 20 až 30 minut.

V druhé sérii tvůrci zkoušeli nové věci. Někdy se to povedlo, někdy ne, každopádně to bylo pro hráče těžké a tak se tvůrci pokouší bitvy opět odlehčit. Raidy se ovšem oproti druhé sérii měnit nebudou, bossovi i nadále budete čelit již od začátku bitvy.

Tvůrci se také hodně zaměřili na boj samotný, což je vlastně ve Vindictu to hlavní. Snaží se vrátit se ke kořenům a trochu vylepšit kvalitu celé té akce. A nejde jen o mlácení do monstra před vámi, ale objeví se i zajímavé prvky jako lučišníci, kteří na vás shora útočí a vy se k nim musíte dostat a při tom se schovávat, aby vás netrefili nebo šplhání na gigantického bosse a další.

i2676542695

Bossové se již nebudou objevovat jen tak odnikud, ale například seskočí ze stromu nebo připlavou. Bude také možné odsekávat části těl nových monster.

Zničitelných objektů oproti druhé sérii přibude, nicméně nebude nutností je v boji používat.

Pokud jde o výrobu, dříve byla o tom, že hráči museli získat vzácné materiály, ale v nové kapitole budou materiály lehko dostupné. Nicméně každý materiál bude mít náhodné staty a budete muset získat materiály s dobrými staty, abyste mohli vyrobit kvalitní výbavu, takže to zabere nějaký čas.

Tato metoda zamezí situacím, kdy hráči nemohli vyrábět, kvůli nedostatku surovin, ale zase vyrobit kvalitní věc nebude jednoduché.

Věc levelu 90 nejhorší kvality bude mít staty, které jsou stejné nebo dokonce horší než staty věci levelu 80 a naopak nejvyšší kvalita bude nastejno s věcmi o 10 levelů výše.

Cílem je vyhnout se situacím, kdy se hráči nedostali do bitev kvůli špatné výbavě.

Také budou přidány bonusy do výbavy, jako například bonus do těžení, rychlosti pohybu, útoku či obrany. Tyto bonusy budou pouze na věcích, na které byly použity materiály nejvyšší kvality.

i2684811055

Tyto změny budou aplikovány pouze na nové věci a již existující věci nebudou ovlivněny.

Skilly také nezůstanou nezměněny. Bude přidán nový systém úprav. Hráči budou mít na výběr například snížení cooldown, spotřebu SP nebo staminy. Tohle bude možné udělat pomocí speciálních materiálů, které je možné získat z bitev a které NPC použijí na úpravu vašich skillů. Tyto materiály bude jednoduché získat, ale opět budou mít různé kvality.

Existující AP systém zůstane stejný.

Jaké jsou další změny? Například každé město nyní bude mít lázně, kde se bude moct komunita scházet a také budou poskytovat buffy. Tvůrci se snaží je udělat tak, aby byly ještě významnější než ohniště.

Materiály na věci level 80 bude možné zakoupit za Seal of Bravery a cena existujících Seal materiálů bude upravena spolu s maximálním počtem Seal, které je možné za den získat.

Zpět k Paradise of Oblivion a jeho příběhu. Kapitola 1 ukáže svět po nástupu ráje. V příběhu byl popsán jako místo, kde neexistuje stárnutí, hlad a bolest a tato kapitola pracovat s tím, jak tento svět bude vypadat. Kapitola 1 se zaměří na to, jak se změní každodenní život lidí a jak se tomu přizpůsobí.

Bude představen nový důležitý NPC jménem Meer, který se nejprve objeví jako nepřítel, ale nakonec se stane spojencem.

Aby hra odpovídala názvu (Mabinogi Heroes), středem příběhu bude hráč namísto NPC, jak tomu bylo v první (Keaghan a Tieve) nebo druhé (Allysse a Milo) sérii.

i2933813825

Hráči obnoví své vztahy s NPC, kteří přišli o paměť, někteří se od hráče dozví pravdu a budou s ním spolupracovat a samozřejmě se objeví i noví NPC.

Epizoda 1 se bude odehrávat v lese lesních elfů. Bylo to krásné místo, ale něčím bylo zkaženo a zmutovaní lesní elfové se objevují jako nepřátelé. Elfové také budou vypadat jinak, než se od nich očekává. To, co se jim stalo způsobilo, že mají kůži, jako kůru a místo žil mají kořeny.

i2141606215

Kdyby se tvůrci pokusili o navýšení kvantity nového obsahu, nemělo by to moc význam, vzhledem k tomu, jak rychle jsou schopni to hráči projít a proto se zaměřili spíše na kvalitu. Lepší videa a úkoly. Nezapomněli ani na propojení první série s touto.

Kapitola 1 bude přístupná pro hráče, kteří mají level vyšší jak 75 a dokončili hlavní příběh první i druhé série. Bitvy budou vyžadovat level vyšší jak 75 a hráči na levelu 80 budou mít přístupný celý obsah.

i2145251335

V druhé sérii bylo těžké sledovat, co boss dělá vzhledem k tomu, že se snažili útočit z větší vzdálenosti, od čehož chtějí tvůrci opustit a vracejí se k bossům z první série, jako je Gnoll Chieftain, kde bylo jasně vidět, co se chystá udělat.

i2423397085

První raid boss kapitoly 1 bude královna lesních elfů. Vzhledem k tomu, že je královna, není ještě tak zkažená jako její následovníci a zachovala si tak svou krásu.

Hráči na ni narazí v lesní svatyni, kam se korupce ještě nedostala. Je to překrásné místo s kvetoucími rostlinami, ale okolí svatyně je zkažené, hnije a je opuštěné s usychajícími kořeny.

Královna má být krásná, vzhledem k tomu, že ji korupce ještě tolik nezasáhla, nicméně nemá být krásnější než Iset. Královna má také být větší než Iset a kdybychom počítali i její křídla, byla by zhruba stejně velká jako Zecalion. Její tělo ale nebude tak velké jako Zecalionovo, vzhledem k tomu, že má ženskou postavu.

i2386325855

Tvůrci si jsou vědomi nedostatku INT postav, nicméně přidání nové postavy není v plánu, vzhledem k tomu, že až do dubna budou upravovány již existující postavy. První bude v listopadu Lann, pak Fiona a Evie.